Holidaysuites.nl

Wandelen met Alpaca's

Je hoeft niet naar Peru of een andere hoogvlakte om met aaibare alpaca's te wandelen. Dat kan gewoon in het Brugse Ommeland.

Zo organiseert Sunset Alpaca wandelingen in het Parochieveldbos in Ruiselede. Een wandeling is 3,5 tot 4 kilometer lang en duurt ongeveer 2 tot 2,5 uur.

In Meetkerke wandel je met alpaca's van Alpacaboerderij Alpaca Hagebos door de polders van Zuinenkerke. De wandeling zelf duurt ongeveer een uur, maar houd alvast rekening met de uitleg en wat tijd voor en na. Voorzie 1,5 tot 2 uur.

Raya, Inti, Puka en Suki. Zo heten de alpaca's van Alpaca Atelier in Gistel. Ga langs voor een Meet, Greet & Feed. Daarnaast vinden er ook workshops met onder andere wol plaats in het Alpaca Atelier.

Wie het ziet zitten om met een alpaca te wandelen door bos, duinen en strand kan terecht bij Hof Ter Meulen in De Haan.

Ga langs bij Hof te Lande in Leffinge om met Poppy en Sky op stap in de natuur van de Weidse polders. Daarnaast kan je ook nog de jonge alpaca's "Jack en Jones" ontmoeten.

Ruiselede

Alpacaboerderij Sunset Alpaca

Meetkerke

Alpacaboerderij Alpacahof Hagebos

Gistel

Alpaca Atelier

De Haan

Hof ter Meulen

Leffinge

Hof te Lande